Ženy

 

Někde hluboko v srdci máme všechny něco hlubokého a pravdivého. Co je podstatou ženského srdce? Po čem touží? Jak se může uzdravovat z ran a tragédií, jimiž v životě prošla? Kdesi mezi sny vašeho mládí a včerejškem se ztratilo cosi vzácného. Tím pokladem je vaše drahocenné ženské srdce (Stasi Eldredge)

V rámci sboru na P13 se konají setkání žen, kde se v rámci bezpečného prostředí mají možnost sdílet o radostech i zápasech, které jsou pro ženy charakteristické. Chceme tak vytvářet prostředí, kde se ženy mohou vzájemně povzbuzovat a hledat cesty, jak s Boží pomocí obstát jako manželka, matka nebo svobodná. Jak obstát v domácnosti, práci a v dalších oblastech i etapách života, kterými ženy procházejí.

 

Dámský víkend

 

Milé dámy,

zveme Vás na jarní dámský polovíkend, který proběhne 5. - 6. dubna. Akce se bude konat v Tuchoměřicích. Jako host přijala pozvání spisovatelka Hana Pinknerová. Tématem bude Sebepřijetí.

Sejdeme se v Tuchoměřicích v 18h u společné večeře, na kterou jste srdečně zvány a rády ji pro vás připravíme. Následovně, plynule navážeme na program a další aktivity.
Sebou spacák, případně ložní povlečení nebo nic, podle toho co vyplníte v přihlášce. Snídaně a oběd jsou zajištěny. Pro ty, které by se chtěly připojit až ráno, pomůžeme zajistit dopravu z Prahy. Pro maminky s miminky je možnost zajistit pokoj. Pokud už víte, že nejste schopny dorazit na 18h, prosím uveďte to do poznámky. Předpokládaný konec cca v 17h.

Letos v Tuchoměřicích pilně pokračují v rekonstrukci a kapacita lůžek je omezená. Pokud by se nás nahlásilo víc než bude postelí k dispozici, je možnost spát na matracích ve společenské místnosti. Proto neotálejte s přihlašováním. Heslo: Kdo se dřív nahlásí, spí na posteli :-)

Cena 450,- (+ 50, - povlečení). Níže posílám odkaz na formulář, kde se můžete hlásit. Přihlašujte se nejpozději do neděle 31.3.


 

Už se těšíme

Aňa Macurová a Monika Válková

 

Přihlašovací formulář

 

 

 

Rodinné centrum Rybičky

...aneb společně rosteme....

U dětí je růst vítán v každé oblasti a máme radost z každého pokroku. A i my bychom rádi připravili místo, kde se dá růst  a to v různých oblastech (zažít společně se svými batolátky radost z pohybu, užít si zpívání, vyrábění i odpočinek, ale také najít nové přátele a dozvědět se něco o Bohu, sdílet se o výchově, využít aktivit pro dospěláky s hlídáním dětí jako je rehabilitační cvičení, tvořivé dílny....). Rádi bychom vytvářeli příležitosti, kde se aktivně může zapojit celá rodina. Náš společný čas chceme zpestřit i speciálními akcemi jako jsou táboráky, přespávání tatínků s dětmi pod stanem, výlety, besedy, bazary, duchovní zamyšlení a další. Těšíme se na Vás a na společný růst :-).

Pravidelný program je od pondělí do čtvrtka od 9 do 12 hod.

Více najdete na: mc-rybicky.webnode.cz/.