Ženy

 

Někde hluboko v srdci máme všechny něco hlubokého a pravdivého. Co je podstatou ženského srdce? Po čem touží? Jak se může uzdravovat z ran a tragédií, jimiž v životě prošla? Kdesi mezi sny vašeho mládí a včerejškem se ztratilo cosi vzácného. Tím pokladem je vaše drahocenné ženské srdce (Stasi Eldredge)

V rámci sboru na P13 se konají setkání žen, kde se v rámci bezpečného prostředí mají možnost sdílet o radostech i zápasech, které jsou pro ženy charakteristické. Chceme tak vytvářet prostředí, kde se ženy mohou vzájemně povzbuzovat a hledat cesty, jak s Boží pomocí obstát jako manželka, matka nebo svobodná. Jak obstát v domácnosti, práci a v dalších oblastech i etapách života, kterými ženy procházejí.

 

Dámské odpoledne

 

Milé dámy,

zveme Vás na Dámské odpoledne, které se bude konat 4.11. v prostorech Třináctky. Jako host přijala pozvání Maruška Heczková. Bude nám vyprávět svůj životní příběh, který věřím, že pro nás bude povzbuzením.

Akce začne rovnou po druhé bohoslužbě cca v 13:30. Začneme společným obědem. Rády bychom oběd připravily, ať si nemusíme každá obstarávat oběd pro sebe (cena oběda cca 70,- platba na místě). Ty, které by se rády zapojily při přípravě jídla, se můžete přihlásit ve formuláři. Nebojte, máme to vymyšlené, nebude to nic složitého :-) Pokud raději dáte přednost pečení, můžete upéct něco dobrého ke kávě. Předpokládaný konec cca v 18:00.

Připojujeme odkaz na formulář, kde se můžete hlásit. Dotazy ve formuláři ohledně přípravy oběda a buchet, jsou pouze orientační. Před akcí Vás budeme kontaktovat a potvrdíme spolupráci :-)

 

Už se těšíme

Aňa Macurová a Monika Válková

 

Přihlášení - formulář

 

 

 

Rodinné centrum Rybičky

...aneb společně rosteme....

U dětí je růst vítán v každé oblasti a máme radost z každého pokroku. A i my bychom rádi připravili místo, kde se dá růst  a to v různých oblastech (zažít společně se svými batolátky radost z pohybu, užít si zpívání, vyrábění i odpočinek, ale také najít nové přátele a dozvědět se něco o Bohu, sdílet se o výchově, využít aktivit pro dospěláky s hlídáním dětí jako je rehabilitační cvičení, tvořivé dílny....). Rádi bychom vytvářeli příležitosti, kde se aktivně může zapojit celá rodina. Náš společný čas chceme zpestřit i speciálními akcemi jako jsou táboráky, přespávání tatínků s dětmi pod stanem, výlety, besedy, bazary, duchovní zamyšlení a další. Těšíme se na Vás a na společný růst :-).

Pravidelný program je od pondělí do čtvrtka od 9 do 12 hod.

Více najdete na: mc-rybicky.webnode.cz/.