Ženy

Někde hluboko v srdci máme všechny něco hlubokého a pravdivého. Co je podstatou ženského srdce? Po čem touží? Jak se může uzdravovat z ran a tragédií, jimiž v životě prošla? Kdesi mezi sny vašeho mládí a včerejškem se ztratilo cosi vzácného. Tím pokladem je vaše drahocenné ženské srdce. (Stasi Eldredge)

V rámci sboru na P13 se konají setkání žen, kde se v rámci bezpečného prostředí mají možnost sdílet o radostech i zápasech, které jsou pro ženy charakteristické. Chceme tak vytvářet prostředí, kde se ženy mohou vzájemně povzbuzovat a hledat cesty, jak s Boží pomocí obstát jako manželka, matka nebo svobodná. Jak obstát v domácnosti, práci a v dalších oblastech i etapách života, kterými ženy procházejí. Setkání se konají pravidelné vždy na jaře a na podzim formou společného víkendu nebo odpoledne.

 

 

Dámské odpoledne

 

Zveme Vás na Dámské odpoledne, které se bude konat 13.10. v prostorách Třináctky. Tématem letošního setkání bude: Každodenní zápas o víru. Náplní odpoledne budou svědectví našich členek a prostor bude i pro vzájemné sdílení o vlastních zápasech. Věřím, že tyto osobní zkušenosti budou pro nás povzbuzením. Akce začne rovnou po druhé bohoslužbě cca v 13:30. Začneme společným obědem.

 

Přihlašovací formulář zde

 

Za přípravný tým

Anna Macurová

macurova.anna@gmail.com

Rodinné centrum Rybičky

...aneb společně rosteme....

U dětí je růst vítán v každé oblasti a máme radost z každého pokroku. A i my bychom rádi připravili místo, kde se dá růst  a to v různých oblastech (zažít společně se svými batolátky radost z pohybu, užít si zpívání, vyrábění i odpočinek, ale také najít nové přátele a dozvědět se něco o Bohu, sdílet se o výchově, využít aktivit pro dospěláky s hlídáním dětí jako je rehabilitační cvičení, tvořivé dílny....). Rádi bychom vytvářeli příležitosti, kde se aktivně může zapojit celá rodina. Náš společný čas chceme zpestřit i speciálními akcemi jako jsou táboráky, přespávání tatínků s dětmi pod stanem, výlety, besedy, bazary, duchovní zamyšlení a další. Těšíme se na Vás a na společný růst :-).

Pravidelný program je od pondělí do čtvrtka od 9 do 12 hod.

Více najdete na: mc-rybicky.webnode.cz/.