Neděle na Třináctce

Bohoslužby na živo

Od neděle 2. května budou na Třináctce probíhat dvoje bohoslužby (9 a 10:30) s limitem 35 lidí. Zároveň nadále pojednou on-line bohoslužby jako doposud. Pár slov k nedělním bohoslužbám.

 

Prosíme o dodržování 3R (roušky, rozestupy a ruce - dezinfekce), pokud nejste očkování nebo jste v poslední době neprodělali covid, silně doporučujeme zajít si na antigenní test, případně si ho udělat, dále prosíme rodinné příslušníky, aby seděli pospolu. Na všechny se nedostane, nebuďte proto naštvaní, vyjde to třeba příště, zvláště pokud na vás covid dopadá tvrději, využijte možnosti v neděli přijít. Po skončení bohoslužby je třeba se moc nezdržovat ve sboru a povídat si venku. Besídka nebude, bohoslužby budou v minimalistické verzi.

 

Přihlašování se bude uzavírat v sobotu 7.5. ve 20.00, v případě naplnění kapacity dříve.

Registrace na 1. bohoslužbu od 9.00 hod: https://forms.gle/5ZdDmmY4k2BrgDxc9

Registrace na 2. bohoslužbu od 10.30 hod: https://forms.gle/fYK7VzkPvwdeZ1rs9

 

 

OnLine Vysílání

Vzhledem ke stávajícím vládním opatřením se nemůžeme všichni scházet na živo. Nezoufejte však! Každou neděli vysíláme online bohoslužby na našem YouTube kanálu od 9:00. https://www.youtube.com/Trinactka 

 

 

English translation available at our 11am worship service

If you prefer to listen in English we provide translations at our 11am worship service! Please pick up headphones by the translator’s box before the service starts. The translator’s box is located in the corner of the side hall. The translator will give you the headphones and help you to switch them on. Please turn the headphones off and give them back once the service ends.