Neděle na Třináctce

Aktuálně jsme zavření, ale...

 

skvělá zpráva je, že Pán Bůh zavřeno nemá. Za ním můžete přijít kdykoli,tak toho využijme! Stejně tak jsou k rozhovoru připraveni kazatelé našeho sboru. Nebude to sice "face to face", ale nějaký způsob vymyslíme. 

 

Více informací o fungování v karanténě najdete na: https://bit.ly/13ka-karantena

 

13ka on-line

 

Nedělní bohoslužby se momentálně přesunuly do online světa. Bohoslužba na neděli 29.3. bude dostupná od 9:30 na našem YouTube kanálu.

 

Pro ty, kteří by chtěli k nedělní bohoslužbě připojit i tu sociální stránku a více se zamyslet nad kázáním, nabízíme pobohoslužbové setkání na Zoomu. Krátce si řekneme, jak se máme, a bude připraveno několik otázek ke kázání a jeho aplikace do našich dnů. Pokud nás bude víc, rozdělíme se do menších skupinek, to Zoom jednoduše umožňuje. Začneme v 11.00, připojovat se můžete hned po skončení bohoslužby. Setkání bude trvat asi hodinu.

 

Jak se k zoomu připojit?

1. Klikněte na tento odkaz (https://zoom.us/j/995549546), dostane vás to k možnosti stáhnout malý soubor.

2. Klikněte na tlačítko, kterým stáhnete ten soubor.

3. Otevřete stažený soubor, a tím se nainstaluje Zoom a zároveň vám to rovnou otevře Zoom.

4. Když se vám otevře Zoom, vyberte "Join Audio by Computer".

5. Jste v naší volací "místnosti"!

 

Pokud si budete Zoom instalovat v předstihu (což doporučujeme), můžete se do volací "místnosti" dostat kliknutím na uvedený odkaz (už vás to nenavede na stahování, ale rovnou do místnosti).

 

 

English translation available at our 11am worship service

If you prefer to listen in English we provide translations at our 11am worship service! Please pick up headphones by the translator’s box before the service starts. The translator’s box is located in the corner of the side hall. The translator will give you the headphones and help you to switch them on. Please turn the headphones off and give them back once the service ends.