Přespávačka nejstarší besídky

13. – 14. 9. 2024


Milí rodiče,

po poradě s Maruškou Eckhartdtovou a vzhledem k mému vytížení v červnu jsem nucen změnit termín přespávačky pro nejstarší besídku ze 14.-15.6. na termín 13.-14. září. 
Usoudili jsme také, že by byl začátek školního rolu i lepší pro nějaký „teambuilding“ dětí v tomto věku. Akce je pro kluky i holky a budeme spát v Liščím lomu na Malé Americe pod převisem či jinde, pokud nás bude víc. Navštívíme některé volně přístupné štoly a lomy a vracet se budeme vlakem z Karlštejna. 
Pokud máte zájem, aby vaše dítko jelo s námi, prosím, abyste ho přihlásili do 11.9. zde https://forms.gle/J8JrT3AvLwXezWbZ7 

Akce je samozřejmě zcela dobrovolná.

Sraz před vchodem do stanice metra Zličín v pátek 13.9. v 15:45. Odjezd autobusem směr Mořina cca v 16:15. Návrat vlakem na Smíchovské nádraží v sobotu cca v 15h. 

S sebou:
150 kč na bus a vlak a případně nějakou dobrotu na cestě přes Karlštejn. Zbytek vrátíme.

Outdoorové oblečení a obuv, spacák, nějaké oblečení na noc, karimatku, nejlépe i celtu pod sebe, lžíci, nůž, tužku, nůž, baterku či čelovku (půjdeme se podívat do bezpečných štol), kšiltovku bude-li vedro, pláštěnku bude-li déšť, kartičku na dopravu (Lítačka, ČD - na slevu atd.), kartičku pojišťovny. Velkou láhev s vodou, možná spíše dvě, hygienu, toaletní papír atd. Mobil dát můžete, ale asi si je od nich vyberu a vrátím na konci. Další věci podle vašeho uvážení, ale čím méně tím lépe.

Ohledně jídla:
s sebou jim dejte něco na opékání a pečivo na pátek večer a něco pak i na sobotní snídani (buchty, chleby, zeleninu ...). Sobotní oběd dáme v Karlštejně. Pokud má váše díta nějaké život ohrožující dietní požadavky, napište mi v osobní zprávě a případně ho vybavte obědem, dle vašeho uvážení.

Případné dotazy prosím na tel 777842000 či email unger@ea.cz .